Stavební firma

Vítáme vás na stránkách naší firmy Formen, spol. s. r. o. Již od roku 1992 se naše stavební firma specializuje na kompletní dodávky staveb, zejména pro občanské, bytové, administrativní a průmyslové stavby. Naše stavební firma realizuje např. rodinné domy na klíč, zateplování budov i rekonstrukce rodinných domů. Veškeré služby provádí naše stavební firma precizně a za použití kvalitních materiálů. Naše stavební firma působí v v Praze, středočeském kraji a dalších oblastech v širokém okolí.


Rodinné domy na klíč

Pro rodinné domy na klíč zajišťuje naše stavební firma komplexní služby od spolupráce s tvorbou projektové dokumentace po realizaci.. Veškeré rodinné domy na klíč zajišťujeme dle přání našich zákazníků. Aby byly rodinné domy na klíč zhotoveny v nejvyšší možné kvalitě, používáme pro rodinné domy na klíč výhradně materiály od osvědčených výrobců. Pro více informací, za jakých podmínek rodinné domy na klíč realizujeme, nás neváhejte kontaktovat.

Rekonstrukce rodinných domů

Naše firma provádí rekonstrukce rodinných domů pro zákazníky v lokalitě Praha, středočeský kraj a v dalších oblastech v širokém okolí. Veškeré rekonstrukce rodinných domů zajišťujeme s využitím materiálů od osvědčených výrobců. Díky tomu proběhnou rekonstrukce rodinných domů ve vysoké kvalitě. Kromě rekonstrukce rodinných domů provádí naše stavební firma také rekonstrukce dalších typů budov.

Stavby průmyslových objektů

Zajišťujeme komplexní služby pro průmyslové stavby, občanské stavby i bytové a administrativní stavby. Při realizaci každé stavby průmyslových objektů dbáme na splnění veškerých požadavků zákazníků. Stavby průmyslových objektů realizujeme v Praze, středočeském kraji a dalších oblastech v širokém okolí. V případě potřeby zajišťujeme pro stavby průmyslových objektů i generální a běžné opravy.

Nabídka služeb

Rodinné domy (na klíč)

rekonstrukce RD

administrativní budovy

logistické areály

haly

skladové prostory

stavební firma

inženýrské sítě

komunikace

NOVINKY
Spuštění nových stránek
Spustili jsme pro vás nové stránky naší společnosti. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. 31.05.2012